TREE

TREE Therapeutic Reflexology Emotional Equilibrium – to intuicyjna metoda wykonywania refleksologii stóp, podczas której patrzymy na człowieka przez pryzmat nagromadzonych w nim Emocji.

Szkolenia z TREE Therapeutic Reflexology Emotional Equilibrium odbywają w systemie III stopniowym, zakończonym egzaminem i wydaniem certyfikatu Dyplomowanego Refleksologa TREE Therapeutic Reflexology Emotional Equilibrium. Dyplom zostanie wydany przez Akademię Refleksologii Terapeutycznej oraz Sylwię Achionye, autorkę tej metody.

Ze względu na obecną sytuację na świecie, koniecznym okazało się dostosowanie programu szkoleń TREE Reflexology do obowiązujących w tej chwili zasad przeprowadzania szkoleń. Szkolenia TREE Therapeutic Reflexology Emotional Equilibrium , zostały rozszerzone o:

TREE DŁONE – dodatkowy moduł odbywający się on-line. Jest to metoda przeznaczona dla wszystkich, również dla osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z refleksologią. Umożliwia ona nie tylko pracę z klientem przez internet oraz pracę z samym sobą ale również jest niezbędnym elementem do pracy z samym sobą podczas modułu zwanego TREE ŻYCIEM.

Moduł TREE DŁONIE składa się z : 

TREE DŁONIE I – wprowadzenie do metody, praktyka w stopniu podstawowym. 

TREE DŁONIE II – dokładne omówienie metody, praktyka w stopniu zaawansowanym. 

TREE DŁONE Konsultacje I – utrwalenie wiadomości i umiejętności prowadzenia zabiegu. 

TREE DŁONE Konsultacje II – przykładowy sposób prowadzenia sesji przez internet rozszerzony o wiedzę do zdobycia na kolejnych modułach szkoleń TREE Reflexology.

TREE STOPY – ten sam co wcześniej zakres materiału szkoleń został podzielony w dogodny dla wszystkich sposób na: 

TREE ŻYCIE – cześć szkolenia odbywającą się on-line zaliczana jako TREE STOPY I oraz dodatkowy, rozszerzający wiedzę etap szkoleń TREE DŁONIE dla chętnych. Dzięki TECHNIKOM TREE ŻYCIA , uczestnik szkolenia doświadcza i przepracowuje omawiane zagadnienia najpierw na sobie, by potem móc towarzyszyć swoim klientom w bezpiecznym procesie uwalniania emocji podczas zabiegu refleksologicznego, m.in. programowania i ograniczenia słowne, Słowa Klucze, Schematy Rodowe Zapisanych w obszarach odruchowych. Do uczestnictwa w module TREE ŻYCIE niezbędne jest ukończenie wszystkich modułów TREE DŁONIE, po każdym spotkaniu wykonujemy TREE DŁONIE reflexology, aby uwolnić nagromadzone emocje. 

TREE STOPY II – część szkolenia stóp odbywającą się stacjonarnie w Warszawie, na którym odbywa się zastosowanie zdobytej wcześniej wiedzy w praktyce podczas zabiegów refleksologicznych na stopach. Na szkoleniu uczestnicy uczą się również sztuki odczytywania mowy stóp od strony emocjonalnej zwanej TREELogią . 

TREE STOPY III – część szkolenia stóp odbywająca się stacjonarnie w Warszawie, na którym uczestnicy poznają dodatkowe, zaawansowane TECHNIKI TREE ŻYCIA oraz odbywają egzamin ustny i praktyczny z TREE STÓP ​zakończony otrzymaniem dyplomu.

Przed odbyciem szkolenia TREE STOPY III trzeba również wybrać się przynajmniej na jedno szkolenie z ENERGETYKI ZAWODU prowadzone w akademii ART.

Co to jest TREE Therapeutic Reflexology Emotional Equilibrium? Jest to intuicyjna metoda wykonywania refleksologii dłoni i stóp, podczas której patrzymy na człowieka przez pryzmat nagromadzonych w nim emocji . Co to jest TREELogia? Jest to umiejętność odczytywania ze stóp, na których pracujemy refleksologicznie: Kim jest ich właściciel? W skład TREELogii wchodzą SŁOWA KLUCZE oraz SCHEMATY RODOWE ZAPISANE W STOPACH . Czy warto uczestniczyć w szkoleniach TREE Reflexology? Wszystkim osobom niezdecydowanym serdecznie polecam uczestnictwo w szkoleniu TREE DŁONIE , po którym uczestnicy szkolenia otrzymają odpowiedź czym jest TREE Reflexology i czy warto z niej korzystać na co dzień oraz w pracy z klientami. Po więcej szczegółowych informacji dotyczących szkoleń TREE oraz w sprawie specjalnych ofert dla osób, które uczestniczyły już w szkoleniach TREE STOPY wcześniej, proszę wysłać wiadomość z zapytaniem na adres: art@akademiarefleksologiiterapeutycznej.pl

Sylwia Achionye – Dyplomowany refleksolog z 15 letnim stażem pracy w zawodzie refleksologa – terapeuty. Dyplomowany praktyk Synchronizacji Kwantowej (Quantum Entrainment ) Systemu Kinslow. Członek brytyjskiego Association of Reflexologists (MAR). Członek Reflexology in Europe Network (RiEN). Wykładowca w Akademii Refleksologii Terapeutycznej oraz autorka metody TREE Therapeutic Reflexology Emotional Equilibrium.


Brak możliwości komentowania.