Dien Chan

Dziesięć poziomów Dien Chan w systemie on line dwudniowe weekendowe spotkania lub w poranki dni tygodnia w sumie każdy poziom to 11 godzin szkolenia, inwestycja 1100zł. W cenie skrypt, dostęp do nagrań, narzędzia.

Profesor Bùi Quôc Châu

Profesor Bùi Quôc Châu urodzony 3 kwietnia 1942 w Vinh Long, Południowy Wietnam. Dyrektor Centrum Viet y dao-Vinatherapy Ho Chi Minh City w Wietnamie. Geniusz, odkrywca, najbardziej znany jako ojciec Dien Chan, Multirefleksologii, Refleksologii Narzędziowej. Cała Refleksologia Twarzy i Głowy opiera się na mapach somatotopowych Profesora Bui Quoc Chau.

Co to jest Dien Chan:

Dien Chan to technika opracowana przez Profesor Bùi Quôc Châu i jego zespół założony w Sajgonie. To oryginalna wietnamska refleksologia całego ciała nie tylko twarzy i głowy, to multirefleksologia. Szerokie spojrzenie na ciało jako jedność oraz na organ jako całość. A przy tym spojrzenie na cały organizm człowieka jako wszechświat i na organ jako jedność. Przesłanie „ jedność jest wszystkim, wszystko jest jednością” Monizm i globalizm w jednej metodzie. Dien Chan to technika masażu, stymulacji powierzchni ciała oraz silnego nacisku określonych punktów głównie na twarzy i głowie, oraz całym ciele. Dzięki, której klient odzyskuje i utrzymuje w równowadze dobre zdrowie. Punkty są określane za pomocą map somatotopowych, soma- ciało, topos- powierzchnia, które zostały zweryfikowane przez ponad 39 lat praktyki przez terapeutów w ponad 35 krajach na całym świecie.

Poprzez zastosowanie Dien Chan następuje szybkie polepszania kondycji fizycznej, mentalnej, likwidacja bólu i objawów dyskomfortu poprzez zewnętrzne oddziaływanie na dane punkty odruchowe. Terapia Dien Chan jest bardziej kompleksowa niż akupunktura. Oprócz naciskanych podczas zabiegu poszczególnych punktów BQC, znajdujących się w obrębie głowy i twarzy odpowiadających za różne organy ciała, poszukujemy punktów żywych oraz pracujemy na całych strefach odruchowych stymulując je, a w efekcie zmniejszając napięcia i ból czasami od ręki. W przeciwieństwie do akupunktury, w której używane są igły, w Dien Chan używamy narzędzi.

Stymulacja przynosi różne efekty:

  • relaksacja, wyciszenie układu nerwowego
  • detoksykacja oczyszczanie nerek, skóry i płuc oraz układu pokarmowego
  • tonowanie
  • sedacja
  • pobudza mikrokrążenie krwi i układ nerwowy
  • wspomaga przepływ energii życiowej
  • przynosi dobrobyt i uzdrowienie.

Dien Chan, jako dodatek do klasycznych zabiegów medycznych, aktywuje ich działanie, skracając czas powrotu do zdrowia. Zapobiega i łagodzi wiele dolegliwości. Jest to holistyczne podejście do całego ciała jako jedności. Niestety nie ma badań naukowych potwierdzających skuteczność tej metody. Dlatego zachęcam do samodzielnego studiowania, eksperymentowania i znajdowania prawdy.

Dien Chan to idealna profilaktyka, wykonując prostą codzienną kurację trwającą kilka naście minut dziennie, można utrzymać zdrowie w dobrej kondycji lub przeciwdziałać już istniejącym chorobom.


Brak możliwości komentowania.